Ze względu na fakt, że mamy bardzo dużo zapytań dotyczących inwentaryzacji zieleni postanowiliśmy stworzyć dla państwa proste narzędzie, które pozwali na sprawne przygotowanie dla Państwa oferty. Jeśli jesteś zainteresowany zleceniem inwentaryzacji zieleni wypełnij poniższy formularz. Na podstawie przesłanych przez Ciebie informacji postaramy się szacunkowo określić koszty wykonania usługi inwentaryzacji zieleni. Czym więcej podasz informacji, tym będzie nam łatwiej określić ile kosztuje inwentaryzacja zieleni. Ofertę wiążącą możemy podać dopiero po wizji lokalnej w terenie – jeśli jest to blisko nas, a ty masz kilka dni czasu, chętnie przed przesłaniem Ci dokładnej wyceny zobaczymy twoją działkę.

Wypełnij formularz – powiemy Ci ile kosztuje inwentaryzacja zieleni, której potrzebujesz!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

lokalizacja terenu - miasto (wymagane)

lokalizacja terenu - ulica

lokalizacja terenu - numer działki / obręb

szacunkowa powierzchnia terenu

szacunkowa ilość drzew i krzewów

posiadasz mapę z zaznaczonymi drzewami? - tak/nie

napisz coś więcej o terenie - jeśli uważasz, że jakieś informację mogą być dla nas istotne - powiedz nam o nich!

załącz mapkę jeśli ją posiadasz

Masz wątpliwości – dzwoń!

E-Mail: biuro@projektzieleni.pl

Telefon: 695-656-939

Dlaczego warto skorzystać z formularza:

Po wypełnieniu formularza możemy w łatwy sposób podejrzeć sobie działkę za pomocą np. Google maps. Dzięki temu od razu będziemy mieć więcej informacji o terenie, gdzie ma być wykonana inwentaryzacja zieleni. Przez miejskie portale sprawdzimy jakie mapy są w zasobach gminy – będziemy wiedzieć czy potrzebne będzie wykonywanie dodatkowych pomiarów geodezyjnych. Postaraj się uzupełnić w formularzu rubrykę numer działki i podaj nam jej obręb. Jeśli nie posiadasz takich informacji napisz nam chociaż nazwę i numer ulicy.

Jak poprawnie wypełnić formularz.

Wypełniając formularz postaraj się podać nam jak najwięcej informacji. Powiedz nam czy jest możliwe wejście na działkę, czy teren jest ogrodzony? Opisz nam w kilku słowach jak wygląda obszar, który chcesz zinwentaryzować – czy jest mocno zakrzaczony – przedzieranie się przez zarośla utrudnia pracę i może wpłynąć na koszt wykonywania usługi. Zastanów się czy dysponujesz może jakąś mapę. Może twój architekt zlecił jej wykonanie i masz podkład geodezyjny, na którym naniesione zostały wszystkie drzewa i krzewy – to ułatwi nam bardzo pracę.

* – te pola są obowiązkowe