Ogród to nasza pasja architekt krajobrazu

Witamy serdecznie na naszej stronie. Możesz zobaczyć czym zajmuje się architekt krajobrazu KrakówNasze portfolio przedstawia projekty z szerokiego zakresu projektowania zieleni. Znajdziesz tu koncepcje projektów ogrodów przydomowych, projekty zieleni dla osiedli mieszkaniowych, jak również zagospodarowania dla większych terenów publicznych. Nasze opracowania obejmują tworzenie otwartych przestrzeni, które wypełniamy naszymi pomysłami. Głównym naszym celem projektowym jest tworzenie spójnych kompozycji, gdzie architektura i otoczenie tworzą przemyślaną całość. architekt krajobrazu Kraków

NASZ ZESPÓŁ

Anna Becker

Anna Becker

architekt krajobrazu - właściciel pracowni

Swoją działalność projektową zaczęłam w Krakowie zaraz po studiach. Architektura Krajobrazu jest dla mnie nie tylko pracą ale i pasją. Staram się śledzić współczesne trendy, obserwuję światowe realizacje. Wiem, że mój zawód ciągle się rozwija, a ja staram się nie zostawać w tyle. Zamiłowanie do rysowania, designu łączę z ekologicznym podejściem do życia. Jako architekt krajobrazu i mieszkanka miasta skupiam się na rewitalizacjach przestrzeni publicznych, miejskich. W swojej pracy chciałabym „zazieleniać” moje otoczenia. Uważam, że zieleń może znacząco podnieść walory estetyczne miejsca w którym mieszkamy, podnosząc równocześnie naszą jakoś życia. Szukam ekonomicznych rozwiązań tak, aby realizacja moich pomysłów była jak najbardziej realna. Wierzę, że niewielkimi nakładami finansowymi jesteśmy w stanie znacząco wpływać na jakoś przestrzeni. Lubię proste formy, funkcjonalne i trwałe rozwiązania.

Magdalena Wnęk

Magdalena Wnęk

architekt krajobrazu

Pochodzę z Krynicy i z tego względu natura zawsze była mi bliska. Od dziecka zwracałam uwagę na charakter otaczającego mnie krajobrazu. W projektowaniu jestem zwolenniczką prostych rozwiązań podkreślających naturalne walory każdej przestrzeni. Chętnie stosuję naturalne i lokalne materiały i wprowadzam gatunki rodzime. Szczególnie bliskie mi są założenia naturalistyczne, które nie tylko wprowadzają "dzikość" w mieście ale wpływają pozytywnie na bardzo ważną dziś bioróżnorodność projektowanych przez nas przestrzeni. Jako fanka aktywności na świeżym powietrzu zwracam też szczególną uwagę na udostępnienie przestrzeni publicznych dla rowerzystów, rolkarzy i osób niepełnosprawnych. Uważam, że dobry projekt jest przyjazny zarówno człowiekowi jak i otaczającej go przyrodzie.

Marlena Pilch

Marlena Pilch

architekt prowadzący

Moją siłą jest kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie i wiedza którą zdobyłam zaczynając pracę już w czasie studiów w renomowanym krakowskim biurze projektowym. Lubię łączyć pasję z pracą, podróżami i architekturą. Miałam okazję uczestniczyć w wielu procesach projektowych i realizacjach w całej Polsce i za granicą. Pozwala mi to na realizowanie projektów o różnym stopniu skomplikowania, zaczynając od kompozycji urbanistycznej, przez budynki wraz z zagospodarowaniem i zielenią, a na najmniejszym detalu kończąc. Przywiązuję duża wagę do tworzenia budynków racjonalnych, niskoenergetycznych, łączących funkcjonalność i innowacyjność. Istotne jest dla mnie połączenie architektury z zielenią, ale najważniejsze by realizacje były po prostu ładne i cieszyły na lata.

OSOBY WSPÓŁPRACUJĄCE

Katarzyna Mucha

Katarzyna Mucha

architekt krajobrazu Kraków

Moje pierwsze doświadczenia jako architekt krajobrazu zbierałam jeszcze jako studentka wyjeżdżając do pracy do Anglii. Prawie dwa lata spędzone w wielobranżowym zachodnim biurze pozwoliło mi brać udział w pracy nad dużymi projektami. Dzisiaj w pracy w Krakowie staram się wykorzystywać nabyte doświadczenie i przekazywać „dobre praktyki”. Dobrze zaprojektowany ogród jest dla mnie inwestycją. Nie tylko podnosi jakość życia, ale również ma znaczący wpływ na cenę naszej nieruchomości. W swoich projektach przywiązuję wagę do funkcjonalności ogrodów, tak, aby tworzyły dla nas dodatkową przestrzeń do życia.
Od kilka lat jako mama dwóch dziewczynek zaangażowana w rozwój miasta Krakowa. Aktywnie śledzi wydarzenia miejskie w związaną z architekturą krajobrazu w Krakowie. Projektuje place zabaw i kąciki dla dzieci.

Piotr Radecki

Piotr Radecki

wykonawca

Specjalizuję się w tworzeniu ogrodów, montażu systemów nawodnieniowych oraz budowie elementów małej architektury (altany i tarasy z drewna egzotycznego, mury oporowe, baseny itp.) Wykonujemy także modernizacje istniejących założeń ogrodowych, prace pielęgnacyjne, wycinki drzew oraz kostkę brukową. Współpracę z projekt zieleni zacząłem w 2011 roku. Spotkanie na jednej z inwestycji w Krakowie projektu koleżanek zaowocowała dalszą współpracą. My byliśmy zadowoleni z dokumentacji technicznej jaką dostaliśmy, a projektanci z jakości naszych usług budowlanych. Najważniejsze oczywiście było zadowolenie klienta.
Przed przystąpieniem do realizacji budowy przedstawiamy kosztorysy i prezentujemy próbki materiałów. Zapraszamy do współpracy.

dlaczego warto do nas zadzwonić

nie czekaj do wiosny – w maju na projektowanie nie ma już czasu

Zanim zaczniemy razem pracować musimy się poznać. Jeśli chcesz, możemy do Ciebie przyjechać. Wizja lokalna jest niezbędna do poznania tematu i zrozumienia twoich potrzeb. Jeśli spodobają Ci się nasze pomysły będzie nam bardzo miło dla Ciebie pracować. Na naszej stronie możesz zobaczyć kilka z naszych projektów. Dzięki nim, ty możesz dowiedzieć się, co nam się podoba. Zapoznaj się z naszym portfolio, a potem do nas zadzwoń.

Musimy się lubić – w końcu spędzimy sporo czasu razem! architekt krajobrazu Kraków

nawiążemy współprace z ciekawymi ludżmi

Współpracujemy z biurami architektonicznymi, inwestorami jak i klientami prywatnymi. Przekazujemy namiary na dobre firmy wykonawcze jak i polecamy sprawdzone szkółki zieleni.  Chcemy, aby nasze projekty były wykonywane kompleksowo i profesjonalnie, więc zależy nam aby pracować z zaufanymi ludźmi.

Przy projektowaniu architekt krajobrazu współpracujeje z geodetami, konstruktorami, ogrodnikami, architektami. Na budowach spotykamy się z ogrodnikami (kupno i sadzenie roślin), wykonawcami nawierzchni, budowlańcami (ogrodzenia, murki, placyki, altany, zadaszenia), elektrykami (oświetlenie, dźwięk w ogrodzie)

architekt krajobrazu Kraków ciągle szuka inspiracji

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty, więc jeśli chcesz nawiąż z nami kontakt. Prosimy o przesyłanie ofert dotyczących współpracy na naszego maila. Z góry dziękujemy firmom wykonującym małą architekturę za wysłanie swoich katalogów. Czekamy na artystów i rzemieślników – wierzymy, że macie nam do zaoferowania szeroką gamę produktów, które moglibyśmy wykorzystać w naszych ogrodach. Chcemy wiedzieć jaką macie ofertę i co może zaproponować moim klientom. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – tak jak wy.

Szukamy fajnych rzeźb ogrodowych, mis na wodę, pojników i karmników, skrzynek na listy, domków na drzewie. Jeśli robisz coś fajnego – daj nam o tym znać. My prawdopodobnie Cię szukamy. Chętnie pokażemy twoją ofertę na naszym blogu – prześlij nam materiały – opublikujemy je.