projektowanie zieleni – oferta dla ciebie

Wielu klientów pyta nas, co tak naprawdę dostaną zamawiając u nas projekt zieleni. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda proces projektowy i co zawiera gotowe opracowanie sprawdź naszą ofertę. Aby było Ci łatwiej wybierz odpowiednią zakładkę w ofercie. Dla klientów prywatnych przygotowaliśmy podgląd niedużego projektu ogrodu Kraków – możesz zobaczyć tam jak wygląda praca nad projektem i co dostaniesz zamawiając u nas ogród. Architektów zapraszamy do skorzystania z zakładki zieleń publiczna. Tu znajdziesz więcej informacji na temat warunków współpracy jak również zakresu naszych opracowań. Osoby zainteresowane wycinką drzew powinny skorzystać z zakładki inwentaryzacje. Jeśli zainteresuje Cię nasza oferta – zadzwoń do nas.

WYCINKA

INWENTARYZACJE ZIELENI

brzoza

inwentaryzacje

ekspertyzy

preliminarze

sprawy urzędowe

projekty zieleni

wycinka

Wykonane inwentaryzacje zieleni

inwentaryzacja zieleni dla Uniwersytetu Jagielońskiego – przy kompleksie medycznym na ul. Kopernika

inwentaryzacja zieleni dla Uniwersytetu Rolniczego – przy ul.29 listopada

inwentaryzacja zieleni dla gminy Racławice

inwentaryzacja zieleni dla Instytutu Odlewnictwa – ul. Zakopiańska 73

inwentaryzacja zieleni przy budynku biurowym Błękitek w Krakowie

Projektowanie zieleni z nami to przyjemność

Staramy się na naszej stronie zaprezentować pełną ofertę naszej firmy. Prezentujemy wybrane projekty, tak abyś mógł zobaczyć jak pracujemy. Zobacz w jakich inwestycjach braliśmy udział. Jak nas lepiej poznasz, na pewno nas polubisz. Będzie nam bardzo jak obdarzysz nas swoim zaufaniem i zlecisz projektowanie zieleni naszym projektantom.

Projektowanie zieleni to nasz pasja

Wszystko kręci się u nas wokół zieleni. Definicja mówi, że Architektura Krajobrazu zajmuje się projektowaniem przestrzeni pomiędzy budynkami. My „wchodzimy” na elewacje budynków, dachy jak i wdzieramy się do wnętrz. Przy projektowaniu starannie dobieramy do siebie rośliny jak również staramy się je jak najlepiej wyeksponować. Dbamy o detale (oświetlenie, dobór donic, kamień) Ponieważ projektowanie zieleni to nie tylko nasza praca, ale również nasza pasja chcemy pokazać Ci czym jest dzisiaj architektura krajobrazu. Na naszej stronie możesz zobaczyć wiele z naszych projektów, ale również zobaczyć co dzieje się na świecie. Jak chcesz być na bieżąco  odwiedzaj nasz blog. W wydarzeniach zobaczyć inspirujące projekty ze świata. Dokumentujemy nasze podróże jak również zaglądamy na strony poświęcone architekturze. Podglądamy najlepszych – od nich chcemy się uczyć.

projektowanie zieleni w krakowie