Nawet niewielki balkon może dać ci wytchnienie. Nasza majowa klientka ma balkonik o powierzchni około 6 metrów kwadratowych i zwróciła się do nas o pomoc w jego urządzeniu. Aranżacja małego balkonu miała polegać na stworzeniu przytulnego miejsca, osłoniętego od sąsiadów. Dlatego też powstała koncepcja… a właściwie dwie koncepcje na urządzenie  tego miejsca.

Koncepcja 1

Aranżacja małego balkonu – koncepcja 1

To pomysł na urządzenie bardzo ciepłego wnętrza gdzie wiele elementów wykonanych jest z drewna. Do tego, aby nadać charakteru miejsca wprowadzono tkaniny, pufy, dywaniki, oraz poduchy. Koncepcja zakłada, że w centralnej części balkony znajdzie się wygodny fotel oraz niewielki stolik. Od strony sąsiada aranżacja małego balkonu zakłada zbudowanie ażurowej ścianki do której dosunięta jest skrzynia – siedzisko. Uzupełnieniem projektu jest oczywiście oświetlenie i zieleń.

Koncepcja 2

Aranżacja małego balkonu – koncepcja 2

To pomysł na urządzenie przestrzeni bardziej nowoczesnej. Osłona od sąsiada zbudowana jest z panelu metalowego o ciekawym wzorze. Na tarasie poza ulubionym fotelem właścicielki postawiono pufy w kolorze nawiązującym do wnętrza mieszkania. Ciemnoszare donice i zieleń to już tylko wykończenie, które ma dodać smaczku.

Która wersja Wam się bardziej podoba? Może niedługo uda nam się pokazać zdjęcia z realizacji – zobaczycie co wybrała nasza klientka. Wykonawcy już przygotowują się do pracy.