Ogród kwitnący na różowo – lubisz czosnek?

ogród kwitnący na różowo

To kolejny projekt ogrodu w kolorze – tym razem ogród kwitnący na różowo. Jeśli interesujesz się wystawami ogrodniczymi, lub może sam kiedyś chcesz przygotować taki ogród – zobacz tą galerię. Czosnek w ogrodzie na pewno jest dobrym pomysłem. Nie tylko odstrasza komary, ale też zachwyca swoją urodą. Te kule świetnie wpisują się zarówno w nowoczesne założenia ogrodowe jak również z sielskie rabaty.  Jeśli jesteście rodzicami małej córeczki, ogród kwitnący na różowo by ją zachwycił. Nawet mnie zachwyca! Choć muszę przyznać – trzeba lubić róż:

wystawa ogrodowa -ogród kwitnący na różowo

RHS Chelsea Flower Show 2012 – by Karen Roe -ogród kwitnący na różowo

ogród kwitnący na różowo - czyli czosnek w ogrodzie w roli głównej

RHS Chelsea Flower Show 2012 – by Karen Roe – ogród kwitnący na różowo

czosnki w ogród kwitnący na różowo

RHS Chelsea Flower Show 2012 – by Karen Roe – ogród kwitnący na różowo

Wystawy ogrodnicze są świetną okazją do stworzenia wyjątkowego projektu. Taki ogród tworzony jest na konkretną okazję i funkcjonuje przez określony czas. Nie musimy się zatem martwić, że pewnego dnia ogród ten nam się znudzi. Po wystawie instalacje są składane i po naszych założeniach nie zostaje wiele więcej niż kilka zdjęć. Ogrody na wystawach często nas zachwycają, warto zatem je odwiedzać i tam szukać swoich projektantów. Wtedy możemy w łatwy sposób zobaczyć, co lubi nasz projektant i czy chcielibyśmy właśnie jemu zlecić pracę. Nie każdego projektanta jednak stać na start w takim show. Samo miejsce na wystawie to już nie lada wydatek, a budowa ogrodu przecież też kosztuje. Każda duża pracownia stara się jednak w takich targach ogrodniczych brać udział. Jest to szansa na nowe znajomości w branży. Dodaje to prestiżu. Wystawy w Polsce nie mają jeszcze tak dużego rozmachu, ale widać jak z roku na rok Warszawska wystawa Zieleń to Życie coraz bardziej przypomina zachodnie imprezy. Może i my doczekamy się kiedyś tak wspaniałych wystaw.

Jeśli lubisz mocne zestawienia zobacz nasz inne ciekawe propozycję – zapraszam Cię do długiego wpisu: kolor-w-ogrodzie. Znajdziesz tam sporo inspiracji, które pomogą Ci stworzyć mocny kolorowy ogród.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*