Bardzo cieszymy się z możliwości pokazania zdjęć zrealizowanego w tym roku projekt ogrodu prywatnego w Krakowie.

Nasi wykonawcy bardzo się napracowali. Ale może od początku.

projekt ogrodu prywatnego w Krakowie

Na czym polegało zadanie:

Klienci dokupili kilka metrów działki od sąsiada. Należało zburzyć istniejące ogrodzenie tak aby móc przyłączyć do ogrodu nową część działki. Zanim posadzone zostały rośliny zostało wykonanych sporo prac budowlanych – można zobaczyć w wpisie – relacja z budowy ogrodu.

Po pierwsze projekt ogrodzenia!

Miało być dość nowocześnie, w ogrodzie rządzi dynamiczna Pani domu. To ona podejmowała tu decyzje. Zaproponowaliśmy przedłużenie paneli drewnianych – istniejących w starej części ogrodu. Ogród kwiatowy ogrodzony został już eleganckim białym murek zdobionym drewnianymi panelami. Ogrodzenie – patrz poniżej:

A potem jeszcze pomysł ławki – naszego miejsca w ogrodzie

Uznaliśmy, że ogród jest zbyt mały na budowanie typowych altan ogrodowych, a chcieliśmy zapewnić klientom miejsce do siedzenia w głębi ogrodu. Postanowiliśmy wbudować w ogrodzenie ławy drewniane. Dochodzi się do nich po kamieniach utopionych w żwirze tak,  że siedząc na naszych ławach można z bliska podziwiać ogród bylinowy.

Ogród został zamknięty nie wysokim płotkiem – zabezpieczenie aby wnuczka była bezpieczna – bo to dla niej ten ogródek:

Część roślin już podrosła – to te co posadzono jeszcze w zeszłym roku, Na resztę musimy jeszcze poczekać. Może jesienią odwiedzimy ogród i zrobimy więcej zdjęć.