Przed kilka ostatnich lat ogórdki działkowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Niewątpliwie pandemia przyczyniła się do powrotu na działki młodszych pokoleń. Mieszkanie w mieście niesie ze sobą bezsprzecznie wiele korzyści, dlatego też wiele osób szuka sposobu na pozostanie w dużych miastach, uniknięcie podmiejskich korków w godzinach szczytu jednocześnie posiadając miejsce na wypoczynek w otoczeniu zieleni. Poza oczywistym rozwiązaniem jakim jest posiadanie domu z ogródkiem dobrą opcją jest ogródek działkowy. Ogródki działkowe często zlokalizowane są w zasięgu komunikacji miejskiej a odpowiednio zaprojektowane mogą stać się małym zielonym azylem gdzie można skoczyć zrelaksować się i w weekend i po pracy.

Ostatnio udało nam się zaprojektować właśnie taki ogródek w Krakowie. Projektowany ogródek znajduje się na zboczu góry i rozciąga się z niego przepiękny widok na miasto a czasem i Tatry ;).

Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem w portfolio a poniżej wrzucamy szkic ogródka.

Jeśli szukacie sposobu na własny zielony kąt w mieszkając w mieszkaniu, poza tarasem opcją może być właśnie dobrze przemyślany projekt ogródka ROD!

Więcej możesz poczytać w portfolio.

projekt ogródka ROD

Autor wizualizacji: Zbigniew Broś