Wyróżnienie w konkursie

Podczas uroczystej gali w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej w Warszawie ogłoszono wyniki drugiej już edycji konkursu Zaprojektowane Po Ludzku organizowanego przez Gazetę Wyborczą.

Wybrano miejsca, przestrzenie publiczne i inicjatywy, dzięki którym nasze miasta stają się bardziej przyjazne – tak o konkursie pisze architektura murator.

Bytomski Park kieszonkowy dostał specjalne wyróżnienie indywidualne. W ten sposób doceniono naszą pracę oraz Urząd Miasta w Bytomiu za park kieszonkowy Zielona Strefa Ulicy Katowickiej.

Celem konkursu jest zwiększenie świadomości dobrego projektowania w przestrzeni miejskiej. Chcemy podkreślić wagę rozwiązań niekoniecznie wielkich, dających jednak duże efekty; promować inicjatywy oparte na współpracy, zarówno pomysły oddolne, jak i pochodzące od firm czy instytucji, realizowane jednak w dialogu z osobami użytkującymi. Szukamy tego, co sprawia, że miasto będzie bardziej zrównoważone: zdrowe, ekologiczne, inteligentne, bezpieczne, dostępne, sprawiedliwe, przyjazne starzeniu – informowali organizatorzy.

1. Park Kieszonkowy - zDRONowany1. Park Kieszonkowy - zDRONowany
Widok parku z drona fot. zDRONowany
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*