architekt krajobrazu w Zakopanem

Ponieważ kocham nasze góry postanowiłam rozszerzyć nasza działalność o nową lokalizację – Zakopane. Korzystając z rodzinnego domu letniskowego, coraz więcej czasu spędzaliśmy rodzinnie w Tartach. W deszczowe dni wykonywaliśmy prace biurowe, w ładniejsze chodziliśmy po górach. Ponieważ w naszym zespole są już trzy osoby, czas był na podzielenie obowiązków. Ja zawsze chętnie brałam tematy z poza miasta Krakowa. Postanowiłam spróbować swoich jako architekt krajobrazu w Zakopanem.

architekt-krajobrazu-w-zakopanem-2

Tak narodził się pomysł przeorganizowania pracy, aby móc jak najwięcej pracować w górach. Najpierw tematy z  okolic Myślenic – tam kiedyś mieszkałam jako nastolatka. W ostatnich tygodniach zupełnie niespodziewanie zaczęliśmy współpracę z biurem projektowym z Warszawy nad ogrodem hotelowym przy Bulwarach Słowackiego. Tak narodził się pomysł, że jako architekt krajobrazu w Zakopanem mogłabym mieć pracę, pozwalającą łączyć obowiązki z przyjemnością. Bardzo miło nam było pracować nad tematem projektowym, popijając w przerwie kawę, patrząc na Giewont. Miłość do gór pogłębia się, czym więcej czasu tu się spędzi. Tak zmieniający się krajobraz, który o każdej porze dnia się zmienia jest widokiem, za którym się naprawdę tęskni. Mam nadzieję, że uda nam się rozwinąć na tyle, aby móc w górach spędzać jak najwięcej czasu.

Architekt krajobrazu w Zakopanem – jeśli tylko jest WIFI

Zarówno ja, jak i mój mąż mamy wolne zawody. Możemy pracować w dowolnym miejscu na ziemi. Dlatego też postanowiliśmy spróbować swoich sił w sercu Tatr.  Ciekawa jestem jak znajdziemy się w tym świecie. Będziemy dawać znać! Musimy jednak trochę się rozeznać na nowym rynku. Jeśli znacie jakiś zaufanych wykonawców – chętnie ich poznamy. Chcemy świadczyć nasze usługi kompleksowo – a do tego potrzebujemy sprawdzonych ludzi z Zakopanego i okolic. Szukamy brukarzy, jak i ogrodników. Stolarza mamy świetnego – z nim możemy szaleć w drewnie! Jeśli chcesz z nami pracować zadzwoń do nas. Jak jesteśmy w górach, możesz nas odwiedzić w Kościelisku! Zapraszam na kawę do naszego ogrodu!

architekt-krajobrazy-w-zakopanem architekt-krajobrazu-w-zakopanem

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*