Nagrody dla Parku Kieszonkowego w Bytomiu i Parku Bagry w Krakowie:

ProjektZieleni.pl ma zaszczyt ogłosić serię prestiżowych nagród, które nasza pracownia zdobyła w roku 2023. To dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza za projekt architektoniczny parku kieszonkowego w Bytomiu oraz za projekt parku Bagry w Krakowie.

Nagrody dla Parku Kieszonkowego w Bytomiu:

Nagroda dla Parku Bagry w Krakowie: Projekt parku Bagry w Krakowie został również doceniony i zdobył pierwsze miejsce w konkursie „Kraków bez Barier”. To dla nas zaszczytne wyróżnienie, potwierdzające nasze starania w kierunku tworzenia przestrzeni dostępnych dla wszystkich.

Jesteśmy dumni z ponad 15-letniego doświadczenia w dziedzinie architektury krajobrazu, które pozwala nam tworzyć przestrzenie, zmieniające otoczenie na lepsze. Miłe odbieranie naszej pracy oraz zdobywane nagrody dodają nam skrzydeł i zwiększają zapał do dalszej twórczości. Dążymy do zdobywania kolejnych wyróżnień i ulepszania naszych projektów. Serdecznie dziękujemy Zarządowi Dróg w Bytomiu, Panu Pawłowi Wittichowi, Pani Marlenie Pilch oraz Pani Magdzie Kolasie za współpracę i zaufanie, które stanowi fundament naszego sukcesu. Razem kontynuujemy fascynującą podróż w kreowaniu harmonijnych i zrównoważonych przestrzeni zielonych!