Jeśli chcesz się z nami skontaktować skorzystaj z formularza lub po prostu zadzwoń. Nasze biuro jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku. Jako architekci krajobrazu dużo czasu pracujemy w terenie, dlatego na spotkanie najlepiej umawiać się telefonicznie z lekkim wyprzedzeniem. Jeśli od razu nie odbierzemy telefonu, na pewno do Ciebie oddzwonimy. Jeśli masz jakieś pytania co do oferty postaramy Ci na nie odpowiedzieć. Zapraszamy do kontaktu z architektami krajobrazu, jak również architektem  i urbanistą odpowiedzialnym za projektowanie obiektów kubaturowych, zajmującym się prowadzeniem bardziej skomplikowanych realizacji. Po przesłaniu materiałów przez formularz kontaktowy lub na maila w ciągu kilku dni na pewno się z tobą skontaktujemy.

Architektura Krajobrazu

E-Mail: biuro@projektzieleni.pl
Telefon: 695-656-939

Dane firmy:
Anna Becker Signa Projekt
ul. Trynitarska 4/15
31-061 Kraków
NIP 681 180 80 29

Architektura kubaturowa

E-Mail: marlena@pilch.pro
Telefon: 695-656-939
www.pilch.pro
Dodatkowe informacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie do ciebie przyjedziemy na spotkanie i zobaczymy teren. Wizja lokalna jest niezbędna do zrozumienia tematu i przygotowania oferty. Przed spotkaniem prosimy o przygotowanie materiałów dla nas. Mile widziane mapki (zwłaszcza zagospodarowanie terenu). Zrób ksero lub skan wyślij pocztą. My wydrukujemy już sobie taki podkład przed spotkaniem. Już podczas pierwszej wizyty możemy nanieść swoje uwagi.

architekt krajobrazu Kraków / Zakopane:

Potrzebny Ci architekt krajobrazu z Krakowa – dobrze trafiłeś. Bardzo chętnie złożymy ci ofertę na nasze usługi projektowe. Zajmujemy się projektowaniem ogrodów prywatnych, projektowaniem zieleni na tarasach i balkonach jak również wykonujemy duże projekty zieleni dla osiedli mieszkaniowych jak i przestrzeni publicznych. Wykonujemy również inwentaryzacje zieleni, wraz z uzyskiwaniem wszystkich zezwoleń na usunięcie drzew. Napisz nam czego potrzebuje. Postaramy Ci się pomóc. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim otoczeniu pomożemy Ci w tym najlepiej. Zadzwoń do nas, a my chętnie się z Tobą spotkamy. Architekt krajobrazu ciągle jeździ, jest gdzieś w terenie – na pewno ktoś z nas dla radę podjechać do Ciebie na działkę i poświęci Ci chwilę, aby z Tobą porozmawiać. Nie czekaj do następnej zimy – zamówi projekt już dziś. Architekt krajobrazu kontakt uje się z tobą i w ciągu kilku dni przygotujemy Ci ofertę. To naprawdę proste.