projekt ogrodu prywatnego w Krakowie

Bardzo cieszymy się z możliwości pokazania zdjęć zrealizowanego w tym roku projektu ogrodu prywatnego w Krakowie. Nasi wykonawcy bardzo się napracowali. Ale może od początku.

Na czym polegało zadanie:

Klienci dokupili kilka metrów działki od sąsiada. Należało zburzyć istniejące ogrodzenie tak aby móc przyłączyć do ogrodu nową część działki. Zanim posadzone zostały rośliny zostało wykonanych sporo prac budowlanych – można zobaczyć w wpisie – relacja z budowy ogrodu.

Galeria:

Po pierwsze projekt ogrodzenia!

Miało być dość nowocześnie, w ogrodzie rządzi dynamiczna Pani domu. To ona podejmowała tu decyzje. Zaproponowaliśmy przedłużenie paneli drewnianych – istniejących w starej części ogrodu. Ogród kwiatowy ogrodzony został już eleganckim białym murek zdobionym drewnianymi panelami. Ogrodzenie – patrz poniżej:

drewniane-panele-w-ogrodzeniu-murowanym---ogród-prywatny

A potem jeszcze pomysł ławki – naszego miejsca w ogrodzie

Uznaliśmy, że ogród jest zbyt mały na budowanie typowych altan ogrodowych, a chcieliśmy zapewnić klientom miejsce do siedzenia w głębi ogrodu. Postanowiliśmy wbudować w ogrodzenie ławy drewniane. Dochodzi się do nich po kamieniach utopionych w żwirze tak,  że siedząc na naszych ławach można z bliska podziwiać ogród bylinowy.

ławka-montowana-do-ściany-w-ogrodzie

Ogród został zamknięty nie wysokim płotkiem – zabezpieczenie aby wnuczka była bezpieczna – bo to dla niej ten ogródek: SONY DSCSONY DSC

Część roślin już podrosła – to te co posadzono jeszcze w zeszłym roku, Na resztę musimy jeszcze poczekać. Może jesienią odwiedzimy ogród i zrobimy więcej zdjęć.
Ścieżka-z-kolorowych-kamieni
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*