Tym razem nasz projekt jest jedną wielką przebudową – to prawdziwa Metamorfoza tarasu. Nasi klienci kupili apartament na ostatnim pietrze budynku i po generalnym remoncie wnętrza przyszedł czas na taras. A mówiąc o tarasie trzeba zaznaczyć, że ta cudna przestrzeń to prywatny ogród na dachu apartamentowca o powierzchni 100 metrów kwadratowych. No wiec czas zacząć wielką metamorfozę tarasu – zaczynamy!

Przyjemnie pracuje się przy tematach w miejscach, gdzie sami chcielibyśmy mieszkać – to prawie jak projektowanie pod siebie. Dzięki współpracy udało nam się razem stworzyć przestrzeń przyjazną, w której znajdziemy miejsce na wypoczynek na wygodnej sofie, zmieści się stół, a także możemy wyjść poza zakres dachu w słoneczną cześć tarasu, aby skorzystać z leżaków otoczonych zielenią – czy nie każdy chciałby mieć taką przestrzeń po wyjściu z mieszkania. Pomysłów było wiele, zdecydowaliśmy się jednak zachować umiar i minimalistyczny styl właścicieli. Tak też zaczęła się wielka metamorfoza tarasu.

metamorfoza tarasu na dachu
metamorfoza tarasu na dachu

Metamorfoza tarasu krok po kroku

Już w poniedziałek pierwsze spotkanie klientów z naszymi wykonawcami. Postaramy się pokazać wam w niedługim czasie cały proces przebudowy zielonej przestrzeni, może i to was zachęci to przeprowadzenia metamorfozy tarasu u siebie! My chętnie Wam w tym pomożemy. Jednak najpierw zajmiemy się pomocą w realizacji bieżących tematów.  Krok po kroku od czego zaczniemy:

Panele osłonne na tarasie– projekt przewiduje postawienie na tarasie paneli, które osłonią naszych klientów od wzroku sąsiadów. Taras jest na tyle duży, ze bez obaw możemy postawić nawet wyższe elementy, nie zmniejszy nam to bardzo naszej przestrzeni. Dlatego też powstał szczegółowy projekt elementów drewnianych oraz wykonanych ze stali, które poza funkcja ochronną są po prostu piękne. Elementy przemyślanie rozstawione dodadzą temu miejscu smaczku.

Taras drewniany, czyli nasz projektowany deck ma na celu poprawę estetykę miejsca. Na dzień dzisiejszy taras wykończony jest małą atrakcyjnymi płytami, które klienci chcą zamienić na bardziej przyjazną nawierzchnię. Aby jednak nie przesadzić z ilością monotonnego drewna bawimy się rozmiarem deskowania, sposobem jego układania – to jest w końcu projektowanie!

Meble tarasowe – nasi klienci bardzo dobrze wiedza jak chcą spędzać czas wolny, my im tylko pomagamy znaleźć ładne produkty wśród dostępnych na rynku przedmiotów. Tak też wyszukaliśmy dla nich sofy, hamaki – kule, stół z krzesłami oraz leżaki. Wszystko pasujące do siebie i w rozsądnej cenie. Skoro metamorfoza tarasu – to zmieniamy wszystko.