Instalacja – lustro w ogrodzie leśnym

Chcieliśmy dzisiaj Wam pokazać projekt leśnego ogrodu. Ingerencja projektanta bardzo subtelna, ale robi wrażenie. Nie budował tu nowych ścieżek, ani nie wprowadzał roślin. Postawił ciekawą instalację_lustro w ogrodzie. Jak Wam się podoba lustro w ogrodzie – zobacz poniżej galerię zdjęć. Według mnie super.

Jak Wam się podoba taki zabieg – wg mnie jest świetny. To super zabawa – lustra w ogrodzie odbijają światło i oczywiście piękny las.

Zobacz więcej zdjęć poniżej:

Galeria zdjęć

Lustra w Parku

Jeśli myślisz o wstawieniu lustra do swojego ogrodu zobacz już wykonane projekty z użyciem tego materiału. Lustra w parku można zobaczyć w wielu miastach – nawet Kraków może pochwalić się lustrzanym Parkiem Doświadczeń To kolejny wpis, który pokazuje różne realizacje dobrej architektury z użyciem luster. Zobaczcie jak wspaniale zachowuje się ten materiał w kontakcie z zielenią. Odbicie światła dodaje dynamiki projektom. To z całą pewnością instalacje, koło których nie można przejść obojętnie – czekamy na inwestora, który pozwoli nam takie cudo zaprojektować w swoim ogrodzie.

The Mirror Bilding’s Reflexes – Brasília, DF – Brazil

Smoke and Mirrors

Olympic Park’s Mirror Labyrinth in East Village

IMG_6875

Olympic Park’s Mirror Labyrinth in East Village

REFLEJO EN EL ESPEJO,DUMBO,BROOKLYN,NEW YORK CITY. REFLECTION IN THE MIRROR, DUMBO, BROOKLYN, NEW YORK CITY.

REFLEJO EN EL ESPEJO,DUMBO,BROOKLYN,NEW YORK CITY. REFLECTION IN THE MIRROR, DUMBO, BROOKLYN, NEW YORK CITY.

Forest art.

Secret Garden

Jeśli masz stare ramy możesz je odrestaurować i stworzyć bardzo klimatyczny element do twojego ogrodu. Stare okno można kupić za nieduże pieniądze na pchlim targu. Jeśli widzisz, że gdzieś w twojej okolicy jest wykonywana rozbiórka starej kamienicy albo domu, takie cudo może uda Ci nawet dostać za darmo. Wystarczy wtedy znaleźć szklarza i gotowe.  Lustra w ogrodzie świetnie wyglądają zwłaszcza dobrze podświetlone. Zastanów się, z którego miejsca najlepiej będzie to widoczne. Powodzenia!

lustro-w-ogrodzie-w-starej-ramie

lustro-w-ogrodzie-2

wy s 3-lustro-w-ogrodzie