projektowanie zieleni – oferta dla ciebie

Wielu klientów pyta nas, co tak naprawdę dostaną zamawiając u nas projekt zieleni. Dlatego jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda projektowanie zieleni, poznać nasz proces projektowy oraz dowiedzieć się co zawiera gotowe opracowanie sprawdź naszą ofertę. Aby było Ci łatwiej, wybierz odpowiednią zakładkę w ofercie.  W przygotowanej sekcji dla klientów prywatnych zobaczycie jak wygląda praca nad projektem ogrodu lub balkonu/tarasu i jakie są składowe projektu. Z kolei, architektów zapraszamy do skorzystania z zakładki ‘dla architektów i inwestorów. Tu znajdziecie więcej informacji na temat warunków współpracy jak również zakresu naszych opracowań. Osoby zainteresowane wycinką drzew powinny skorzystać z zakładki inwentaryzacje. Jeśli zainteresuje Cię nasza oferta – zadzwoń do nas.

OGRODY

KLIENT INDYWIDUALNY

projektowanie zieleni

małe ogrody

duże i średnie ogrody

balkony, tarasy

koncepcje ogrodzeń

ogrody w danej stylistyce

rabaty ozdobne

TERENY PUBLICZNE

INWESTORZY I ARCHITEKCI

projekt zieleni publicznej

tereny publiczne

skwery zielone

parki

zieleń na stropodachach

adaptacje dziedzińców

dok. budowlana

WYCINKA

INWENTARYZACJE ZIELENI

brzoza

inwentaryzacje

ekspertyzy

preliminarze

sprawy urzędowe

projekty nasadzeń zamiennych

nadzory

Inwentaryzacje zieleni

inwentaryzacje zieleni w parkach: Park Solvay (8ha), Park Tysiąclecia (11ha), Park Dębnicki (5ha), Zalew Bagry (15ha)

inwentaryzacje przy planowanych przyłączach/ sieciach: os.Dywizjonu 303, os.Oświecenia, os.Złotego Wieku, Skawina

inwentaryzacje zieleni na terenach zabytkowych:
szpital w Tarnowie, zespół pałacowo-parkowy w Brzesku, Plac Sikorskiego i Plac Słowiański w Krakowie,

inwentaryzacje zieleni dla instytucji publicznych: UJ, UR, AGH, MPWiK, ZZM w Krakowie, Gmina Racławice, UM Warszawy, Gmina Brwinów

Z nami projektowanie zieleni to przyjemność

Na naszej stronie prezentujemy szeroką ofertę naszej firmy. W portfolio przedstawione są wybrane projekty, które pokazują efekty naszej pracy oraz inwestycje w jakich braliśmy udział. Będzie nam bardzo jak obdarzysz nas swoim zaufaniem i zlecisz projektowanie zieleni naszym projektantom.

Dodatkowo, nasze prace możesz też oglądnąć na Behance.

Nasza pasja to projektowanie

Wszystko kręci się u nas wokół zieleni. Definicja mówi, że architektura krajobrazu zajmuje się projektowaniem przestrzeni pomiędzy budynkami. Dlatego my „wchodzimy” na elewacje budynków, dachy oraz wdzieramy się do wnętrz. Przy projektowaniu starannie dobieramy do siebie rośliny jak również staramy się je jak najlepiej wyeksponować. Dbamy  także o detale (dobór małej architektury, wykończenie nasadzeń, dobranie materiałów). Ponieważ projektowanie zieleni to nie tylko nasza praca, ale również nasza pasja chcemy pokazać Ci czym jest dzisiaj architektura krajobrazu. Na naszej stronie możesz zobaczyć wiele z naszych projektów, ale również zobaczyć co dzieje się na świecie. Jak chcesz być na bieżąco  odwiedzaj nasz blog.